"Szemléletformáló tábor Dombóváron"

A gyorsan változó világunkban hű társunk a kutya élete is jelentősen megváltozott. Sok fajtának megszűnt a korábbi élettere, "munka nélkülivé vált". Jelentősen megváltoztak a tartási körülmények, szokások. Egy dolog biztosan nem változott: a hozzánk való ragaszkodásuk, irántunk érzett szeretetük. Ezért cserébe felelősséggel tartozunk irántuk.

Mi a kutyák szerepe a megváltozott világunkban? Hol, hogyan, milyen kutyát tartsak? Mik a kutyatartás írott és íratlan szabályai? Ezekre a kérdésekre kapsz választ az Egyesületünk által szervezett rendezvényen. Ezen kívül lesz még kutyás bemutató, kutya simogatás, ismeretterjesztő film vetítés és persze sok-sok játék.

A rendezvényt rászoruló, általános iskolás korú gyerekeknek szervezzük napi háromszori étkezéssel.

Támogatóink: Nemzeti Együttműködési Alap

Bethlen Gábor Alapítvány Zrt